Projekty oddymiania są niezbędnym elementem opracowania dokumentacji odbiorowej budynku przy odbiorze Inwestorskim, odbiorze przy udziale Państwowej Straży Pożarnej czy innych służb dopuszczających budynek do użytku.


Klapy dymowe określone przepisami

Klapy oddymiające, ich wielkość, rozmieszczenie na dachu oraz ich ilość są ściśle określane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oferujemy wykonanie takich projektów od podstaw, jak również rekalkulację zaproponowanych rozwiązań w oparciu o aktualne przepisy.


Wyceny projektów

Projekt oddymiania i jego wycena przygotowywana jest każdorazowo indywidualnie, według potrzeb i oczekiwań klienta. Oferujemy kompleksowe wykonywanie systemów oddymiania: od projektu, poprzez wykonawstwo, nadzór kierowniczy, aż po zakończenie budowy i czynności odbiorowe.

Aby otrzymać wycenę projektu oddymiania prosimy o kontakt lub wypełnienie i przesłanie poniższego formularza – każdorazowo wycena wykonywana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klientów.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu

Temat *

Treść wiadomości*

 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez swietliki.kolbud.pl, z siedzibą w Bydgoszczy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celu realizacji powyższego zgłoszenia.