Regularne serwisy i konserwacje urządzeń i systemów oddymiania, powinny być przeprowadzane przez specjalistę, co gwarantuje użytkownikowi poprawność działania i gotowość eksploatacyjną systemu oddymiania.

Posiadamy odpowiednie przeszkolenia i certyfikaty na serwis urządzeń wielu producentów.

Systemy oddymiania obiektu, należy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U. z 2009 r. Nr 178, poz. 1380 oraz z 2010 r. Nr 57, poz. 353) poddawać przeglądom serwisowym i konserwacji.

W celu skorzystania z usługi serwisu prosimy o kontakt  lub wypełnienie i przesłanie poniższego formularza – każdorazowo koszt usługi wyceniany jest indywidualnie w zależności od systemu.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

Adres email*

Numer telefonu

Temat *

Treść wiadomości*

 * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez swietliki.kolbud.pl, z siedzibą w Bydgoszczy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celu realizacji powyższego zgłoszenia.